Grupa SFB umożliwia stabilność i synergię w ramach grupy
previous arrow
next arrow
Slider

FIRMA

Firma

Od momentu powstania w 1975 roku specjalizujemy się w produkcji przekładni oraz części toczonych i frezowanych. Dzięki zmotywowanej kadrze i nowoczesnemu parkowi maszynowemu wspólnie z naszymi klientami znajdujemy doskonałe rozwiązania, indywidualnie dostosowane do ich potrzeb.

Od projektu do gotowego produktu

Już w fazie rozwoju wspieramy naszych klientów naszym know-how. Korzystając z MES (Metody Elementów Skończonych) obliczamy wymagania, aby zapewnić bezproblemowe działanie. Dzięki bezpiecznej dla procesu obróbce na naszych nowoczesnych maszynach i odpowiedniej dokumentacji, wytwarzane są produkty. Oczywiście podczas produkcji dysponujemy niezbędnymi maszynami pomiarowymi i sprzętem pomiarowym, aby zapewnić jakość.

Indywidualne rozwiązania

Co roku inwestujemy w rozwój nowych technologii. Dzięki temu możemy elastycznie reagować na potrzeby naszych klientów na całym świecie i wymagania rynku. Dzięki szerokiej gamie własnych produktów i usług istnieje możliwość dostosowania indywidualnej przekładni do indywidualnych wymagań klienta. Kolejną podstawową kompetencją jest realizacja projektów na podstawie rysunków klienta.

W 2022 roku dwaj partnerzy zarządzający, Thomas i Petra Steibli, powiększają zespół zarządzający o kolejnych członków: Bruno Hanselka.