Nota prawna

Nota prawna

Informacje zgodnie z ust. 5 ustawy o telemediach (TMG)

Agromet Sp. z o.o.

Aleja Wolności 5/7

63-500 Ostrzeszów

Sąd Rejonowy w Poznaniu,

IX Wydział Gospodarczy

KRS 0000155511

NIP 514-00-90-626

VAT-UE PL5140090626

REGON 250752278

Kapitał zakładowy 4.444.000,00 PLN

Numer rejestrowy BDO 000083369

D-U-N-S 42-216-7754

Osoby reprezentujące: Bruno Hanselka

Kontakt

Telefon: +48 62 732 24 40

Email: info@agromet.pl

Osoby odpowiedzialne za treści

Bruno Hanselka

Rozstrzyganie sporów w UE

Komisja Europejska udostępnia platformę internetowego rozstrzygania sporów (ODR):

https://ec.europa.eu/consumers/odr.

Nasz adres e-mail znajduje się w „Nocie prawnej” powyżej.

Rozstrzyganie sporów konsumenckich/powszechna rada arbitrażowa

Nie jesteśmy skłonni ani zobowiązani do uczestniczenia w postępowaniu rozstrzygającym spory przed komisją arbitrażową.

Odpowiedzialność za treści

Jako usługodawca ponosimy odpowiedzialność zgodnie z ust. 7 pkt 1 TMG w odniesieniu do naszych własnych treści na tych stronach

zgodnie z ogólnymi przepisami. Zgodnie z ust. 8 do 10 TMG nie jesteśmy jednak zobowiązani jako usługodawca do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność.

Nie wpływa to na nasze zobowiązania do usuwania lub blokowania informacji zgodnie z ogólnymi przepisami. Odpowiedzialność ponosimy jednak dopiero od momentu uzyskania wiedzy o konkretnym naruszeniu. Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek tego rodzaju naruszeniach, usuniemy takie treści bezzwłocznie.

Odpowiedzialność za linki

Nasza obecność w Internecie zawiera linki do stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. W związku z tym nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za takie treści zewnętrzne. Za treść tych stron, do których prowadzą linki, odpowiada zawsze konkretny dostawca lub operator stron. Strony, do których

prowadzą linki, są sprawdzane pod kątem ewentualnych naruszeń w momencie umieszczania linku. W chwili obecnej nie zidentyfikowano żadnych treści niezgodnych z prawem. Nie można jednak oczekiwać, że będziemy stale monitorować zawartość stron, do których prowadzą linki, bez wyraźnego wskazania naruszenia. Jeśli dowiemy się o naruszeniach, niezwłocznie usuniemy takie linki.

Prawa autorskie

Treści i utwory stworzone na tych stronach przez operatorów witryn podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Ich powielanie, edytowanie, rozpowszechnianie oraz wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody odpowiedniego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej witryny jest dozwolone wyłącznie do osobistego, niekomercyjnego użytku. Prawa autorskie osób trzecich są przestrzegane wszędzie tam, gdzie zawartość tych stron nie została stworzona przez operatora. W szczególności tego rodzaju treści są wyraźnie oznaczone jako takie. Uprzejmie prosimy o powiadomienie nas, jeśli dowiesz się o jakimkolwiek naruszeniu praw autorskich. Jeśli dowiemy się o naruszeniach, niezwłocznie usuniemy takie treści.

Projekt i wdrożenie

cmd-crossmedia.com

Informacje o prawach autorskich

Więcej zdjęć

Monika Schubert – www.cmd-crossmedia.com

Photo Studio Gagatek; Ostrzeszów