Najnowocześniejsze technologie pomiarowe              
Certyfikowana jakość na najwyższym poziomie
previous arrow
next arrow
Slider
SFB Group
SFB Group
SFB Group
SFB Group
SFB Group

JAKOŚĆ i ŚRODOWISKO

Jakość

Aby zawsze zagwarantować naszym klientom niezbędną jakość, opieramy się na najnowocześniejszych technologiach pomiarowych.

Nieustannie inwestujemy w szeroką gamę zaawansowanych technologicznie systemów testujących, które obejmują i dokumentują wszystkie pomiary różnych procesów produkcyjnych:

  • Technologie pomiarowe 3D
  • Sprzęt do testowania okrągłości i cylindrów
    (Przyrządy do pomiaru okrągłości, walcowatości, itp.)
  • Profilometry
  • Twardościomierze
  • Wysokościomierze 2D
  • Tester chropowatości
    (Przyrząd do pomiaru chropowatości powierzchni)

Aby zapewnić naszą wysoką jakość, stosujemy aktywny i kompleksowy system zarządzania jakością, aby jak najwcześniej wykrywać i eliminować potencjalne błędy oraz wykluczyć je na przyszłość.

Oczywiście posiadamy certyfikat DIN EN ISO 9001:2015.

Polityka ochrony środowiska
„To, co robimy dzisiaj, zadecyduje o tym, jak świat będzie wyglądał jutro”.“

Marie von Ebner-Eschenbach

Umwelt

Jako firma z energochłonnymi procesami, odpowiedzialność za nasze środowisko i społeczeństwo jest podstawą naszych działań. Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas sprawą najwyższej wagi, a za nią idzie dążenie do ochrony naszych zasobów i produkcji w sposób zrównoważony. Na dłuższą metę odnosimy korzyści tylko wtedy, gdy natura jest w równowadze.

Nasz sukces i rozwój zawdzięczamy ludziom stojącym za Agromet. To nasz największy potencjał i bierzemy za nich odpowiedzialność. Prowadzimy stały dialog z naszymi pracownikami w zakresie jakości, ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy.

Spełnienie wszystkich wymagań prawnych oraz wymagań klienta jest kwestią niepodważalną.

Jako firma zajmująca się obróbką metali, pracujemy na energochłonnych systemach. Aby zapewnić ekonomiczną i przyjazną dla środowiska produkcję, stale dążymy do oszczędnego i wydajnego wykorzystywania energii.

Dzięki stabilnej i nieustannej wewnętrznej i zewnętrznej ocenie naszego systemu zarządzania oraz wprowadzeniu odpowiednich środków, osiągamy proces ciągłego doskonalenia.

Nasza firma posiada certyfikat DIN EN ISO 9001:2015.